Drogi Dimash! 
Kochani Fani Dimasha!

Przedstawiamy cykl, w którym zaprezentujemy Wam muzyczne obiekty w naszym kraju, w których mógłby zaśpiewać nasz idol! Polska może być dumna z wielu takich miejsc i bylibyśmy szczęśliwi, gdyby w którymś z nich wreszcie odbył się koncert Dimasha! Wraz z koncertem, na fanów czeka też w Polsce wiele atrakcji i pięknych miejsc do zobaczenia. Dimash, czekamy na Ciebie!

Sale Koncertowe Polska

Tauron Arena Krakow

TAURON Arena Kraków jest największym w Polsce i jednym z najbardziej nowoczesnych na świecie hali rozrywki i sportowych dla 20 tysięcy osób.

Na tej Arenie w 2020 roku pojawi się,
(między innymi):
Hans Zimmer,
Celine Dion,
Aerosmith,
Perła godziny,
Andrea Bocelli !

TAURON Arena Kraków w dalszym ciągu gościć najbardziej znanych artystów na świecie, m. in.
Ennio Morricone, Eltona Johna, Davida Guetta, Depeche Mode, Metallica, André Rieu, Lenny Kravitz, Pearl Jam, Iron Maiden, Iron Maiden.

Kraków to drugie co do wielkości miasto w Polsce. To zdecydowanie jeden z najważniejszych ośrodków kultury i naukowych. To była była stolica polskich królów i
niewątpliwie najbardziej odwiedził miasto w Polsce. W tym miejscu będziecie podziwiać architektura Gothic, renesansu i barokowy. Każdy zakątek i ulica ma swoją własną historię i nie można się oprzeć. Poczuj magię Krakowa! Fall się w naszym mieście!

ICE Kraków Centre

W ICE Kraków jest również okazja do wykonania koncertów w kameralnej sali.
 Otwarte w 2014 roku – wielokrotnie wygranej ICE Centre – organizuje wiele eleganckich występów i koncertów w swojej głównej sali dla blisko dwóch tysięcy osób. Ta sala ma doskonałe warunki akustyczne i techniczne.

Znana jako jedna z najbardziej prestiżowych sceny koncertowej w Polsce, prawie wszystkie z wiodących muzyki klasycznej i, ostatnio, popularne od 2014 roku.
Na przykład:
Nigel Kennedy, S
Krzysztof Pendereckiego,
Philippe Jaroussky,
Małgorzata Walewska,
Dianne Reeves,
Dianne Sandé.

Ergo Arena Gdańsk

ERGO Arena Gdańsk, ze względu na swoją nowoczesną budowę, może gościć aż 15 000 osób. Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych miejsc tego typu w Europie i z łatwością, najbardziej innowacyjne w Polsce.

Wiele dużych wydarzeń i koncertów odbyło się na arenie ERGO. Gwiazdy na całym świecie zostały tu wykonywane: Lady Gaga, Rammstein, Sting, José Carreras, André Rieu, Bryan Adams, Andrea Bocelli i wiele innych…

Gdańsk to piękne miasto położone nad Bałtykiem. Gdańsk Stare Miasto zachwyca wszystkich, łączące piękne zabytki, niesamowitą architektura z wyjątkową atmosferą stworzoną przez małe kawiarnie, warsztaty z bursztynu i artystów ulicznych.

Gdańsk to perła z architektury, która oferuje piękne domy i wyjątkowy rynek. To świat przytulnych ulic i historycznych kościołów. Są to również doskonale zachowane fortyfikacji, które są wśród największych w Europie, i ciekawa architektura portu.

Hala Stulecia - Wrocław

Centennial Hall to wyjątkowe miejsce na mapie Polski, gdzie historia harmonijnie współgra z nowoczesności. Kompleks Centennial Hall jest obecnie jednym z najbardziej oczekiwanych miejsc wśród krajowych i zagranicznych organizatorów największych wystaw, konferencji, wydarzeń kulturalnych, sportowych i Kongres. Napis Hall na liście światowego dziedzictwa UNESCO w 2006 roku podkreślił rangę tego obiektu. Sala ma pojemność 10.000 widzów

Kompleks Centennial Hall jest też
bardzo popularny wśród organizatorów wydarzeń kulturalnych
i kulturalnych, takich jak produkcje opery, koncerty, festiwale czy produkcje teatralne. Wiele tu wielu artystów, m. in. Joe Cocker, Leonard Cohen, Deep Purple, Jean Michael Jarre. Wrocław multimedialne Fountainn to największa fontanna w Polsce i jedna z największych w Europie. Fontanna znajduje się w Parku Szczytnicki, obok Hali Centennial.tteż

Wrocław jest największym miastem w zachodniej Polsce i stolicą województwa Dolnego Śląska. Znane z imponujące i wyjątkowych zabytków oraz pięknej, historycznej dzielnicy Ostrów Tumski, miasto pełne jest historycznych miejsc i życiem miejsc kulturalnych.

Arena Gliwice

Arena Gliwice to wielofunkcyjna arena kryta w Gliwicach. Zapewnia nawet 17 tysięcy widzów na głównej arenie i jest uważany za jedną z największych hal rozrywkowych i sportowych w kraju. 17 Konkurs Piosenki Eurowizji Juniorów odbył się w Arenie Gliwice.

Znani na całym świecie wokaliści i zespoły takie jak Rod Stewart, Slayer, Linkin Park, Armin van Buuren, 30 Seconds To Mars.

w najbiższym czasie

Popularne
Pokrewne
Kategorie
Archiwa