21.01.2017 to dla wielu ludzi na świecie, data równie ważna jak data pierwszego lądowania człowieka na Księżycu. Tego dnia młody, nikomu nieznany kazachski wokalista Dimash Kudaibergen, zadebiutował piosenką „SOS d’un terrien en detresse”, w chińskim programie Singer. To pozornie błahe wydarzeni zmieniło życie artysty – z dnia na dzień stał się międzynarodową gwiazdą. Zmieniło też i nadal zmienia życie milionów ludzi na całym świecie, którzy pokochali jego talent, podążają za nim i wspierają na miarę swoich możliwości.

Stowarzyszenie Dimash Kudeibergen Fanklub Polska również postanowiło uczcić to wydarzenie. Rozpoczynamy cykl spotkań tematycznych, poświęconych wybranym momentom z życia artystycznego Dimasha. Planujemy prezentację filmów dokumentalnych, wywiadów, fragmentów występów, a wszystko to opatrzone autorskim komentarzem prowadzącej. Zaczniemy oczywiście od debiutu w programie Singer 2017.
Po prezentacji zapraszamy do rozmowy, wymiany informacji i wzajemnej integracji.

Prowadzenie spotkań – Mirella Gliwińska
Opowiadaczka, autorka opowiadań, czasem prezenterka. Jest absolwentką wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Jej pasje to antropologia kultury, historia i zwyczaje kultur wschodnich, flamenco oraz Dimash Kudaibergen.

Fanklub Dimasha Kudaibergena w Polsce jest oficjalnie zarejestrowanym stowarzyszeniem. Naszym celem jest upowszechnianie w Polsce i na świecie wiedzy na temat artysty oraz podejmowanie wszelkich działań mogących ułatwić organizację jego koncertu w Polsce.

Wstęp wolny!
Liczba miejsc ograniczona, prosimy o rezerwację

 

na 15-03-2020
* akceptuj politykę prywatności

Z przykrością informujemy, że z uwagi na działania prewencyjne wprowadzane w Polsce, mające na celu przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się pandemii koronawirusa, jesteśmy zmuszeni odwołać dwa z nadchodzących spotkań Niedziela z Dimashem (15.03 oraz 19.04). Spotkania te zostaną przesunięte na inny termin. Terminy ogłosimy w momencie, gdy sytuacja w kraju się ustabilizuje i spotkania tego typu będą dla nas wszystkich bezpieczne. Trzymajcie się zdrowo i ciepło! Do następnego spotkania!

Kawiarnia „Południk Zero”
Warszawa Wilcza 25, Warszawa, Mazowieckie, 00-544 ,
Poland
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

w najbliższym czasie

dopiero co minęło

Zapraszamy do naszej grupy na Facebook i do naszego stowarzyszenia DKFCP

top